Przedsiębiorstwo ENERGO SYSTEM jest firmą consultingową działającą na terenie całej Polski. Nasza podstawowa działalność obejmuje kompleksową obsługę przedsiębiorstw energetycznych w zakresie prowadzonej gospodarki energetycznej.

 

Nasza działalność obejmuje sferę:

  • Prawno-ekonomiczną w kontaktach z Urzędem Regulacji Energetyki (koncesje, taryfy, odwołania od decyzji Prezesa URE, sprawozdawczość itp.)
  • Doradztwo biznesowe obejmujące m.in. sporządzanie, wdrażanie i weryfikacja programów controlingowych, wycena przedsiębiorstw, due dilligence.
  • Doradztwo i pomoc w zakresie uzyskania warunków przyłączenia nowych źródeł energii odnawialnej oraz dla nowych obiektów.
  • Negocjacje biznesowe
  • Pomoc biznesową w zakresie organizacji szkoleń, konferencji.

Doświadczenie

Stoi za nami doświadczenie zdobyte podczas 11 letniej działalności na rynku.

Współpracujemy z ponad 100 przedsiębiorstwami a miarą naszego sukcesu jest zadowolenie naszych partnerów z którymi współpracujemy już przez wiele lat i zlecającym naszej firmie kolejne prace. Nasi pracownicy i eksperci zapewniają fachową, najwyższą jakość realizacji zleconych prac z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań prawnych, ekonomicznych i technicznych. Mamy nadzieję, że współpraca z przedsiębiorstwem ENERGO SYSTEM przyniesie Państwu wiele korzyści, zarówno w wymiarze organizacyjnym, technicznym, jak i ekonomicznym.

Lista referencyjna

Kim jesteśmy

Henryk Kotula

Właściciel, Prezes Zarządu; Członek Rady Konsultacyjnej Parlamentarnego Zespołu ds. energetyki; Członek Zarządu Czeskiego Ekologicznego Instytutu w Pradze; Doradca Zarządu firmy Zaleski Consulting; Były pracownik Urzędu Regulacji Energetyki; Absolwent Akadameii Ekonomicznej w Katowicach.

Stanisław Mika

Specjalista ds. taryf dla energii elektrycznej i gazu. Absolwent Politechniki Śląskiej, Wydziału Elektrycznego.

Izabela Chińska

Specjalistya ds. taryf dla ciepła Absolwent Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości w Chorzowie.

Patrycja Szczurek

Specjalista ds. taryf dla ciepła Absolwent Poilitechniki Śląskiej w Gliwicach.

Justyna Dziarmaga

Specjalista ds. taryf dla energii elektrycznej i gazu.